سیلی محکم «موشکی» ایران به صورت نامیمون رئیس جمهور آمریکا /  آمریکا با جنگ احزاب در سوریه به دنبال نجات اسرائیل است

امام جمعه بناب با تقدیر از انجام عملیات موشکی سپاه به مقر داعشی‌ها گفت: موشک‌هایی که توسط سپاه به غرش درآمدند در حقیقت همان سیلی سختی بود که به صورت نامیمون رئیس جمهور آمریکا زده شد.

به گزارش بناب نیوز، حجت الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و همزمان با روز جهانی قدس در خطبه های آیین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه اگر امروز با اسرائیل غاصب این غده سرطانی مقابله نشود این سرطان بدخیم در آینده فجایع زیادی را به بار خواهد آورد، اظهار داشت: تا امروز قدم های بزرگی برای نابودی اسرائیل غاصب برداشته شده است و برگزاری هرساله راهپیمایی عظیم مردمی را در روز قدس ساده به حساب نیاورید.

خطیب جمعه شهرستان بناب ضمن محکوم کردن سکوت متولیان به اصطلاح حقوق بشر در قبال فجایع و کشتار مسلمانان توسط رژیم غاصب افزود: آمریکا و انگلیس و تمام همپیمانان آنها به نوعی جنگ احزاب در عراق و سوریه به راه انداخته‌اند تا اینکه اسرائیل را نجات دهند و تا حد توان بتوانند جلوی نفوذ انقلاب اسلامی را سد کنند.

حجت الاسلام باقری بنابی تصریح کرد: اما با وجود این قتل عام‌ها و شرارت‌ها جز بیداری ملت‌ها و تنفر امت‌ها چیز دیگری عاید و نصیب آنها نخواهد شد.

وی اظهار کرد: مع الأسف در داخل کشور امروز برخی افراد سطحی نگر، مغرض و مریض چنین مطرح می‌کنند که از لبنان، قدس و فلسطین چه ربطی به ما دارد؟! باید به اینها گفت چقدر ساده اندیش بوده و ساده فکر می‌کنند و بی‌بصیرت هستند و اگر تعهد نداشته باشند در واقع مریض هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب خاطرنشان کرد: امریکایی‌ها با طی هزاران کیلومتر مسافت در منطقه دنبال لشگرکشی و یارگیری هستند و صراحتاً می گویند در این بخش از خاورمیانه ما منافع داریم پس واقعاً باید حقیر و بی خاصیت باشیم و در مقابل چشمان خود نتوانیم از امنیت خود دفاع کنیم و چقدر کج فکری است که بنشینیم و تماشا کنیم و دشمنان قسم خورده ما در دور تا دور ما سنگرسازی کنند.

حجت الاسلام باقری بنابی سپس با بیان اینکه روز قدس روز اسلام و روز انقلاب اسلامی است؛ تأکید کرد: فلسطین، غزه و لبنان جبهه ما، خاکریز اول ما و رمز امنیت ماست و بی تفاوتی در این خصوص در آینده سرنوشت نظام تأثیرگذار خواهد بود و هرگونه بی تفاوتی ذلت و زندگی خون باری در پی خواهد داشت، لذا باید به وجب به وجب اطراف خود حساس باشیم.

وی با تمجید از فدارکاری های دلاورمردان سپاه و نیز مدافعان حرم اذعان کرد: اگر این مجاهدت های عظیم سپاهیان و در رأس آنها سردار سلیمانی و مدافعان حرم نبود و اگر نبود جانفشانی‌های این عزیزان و اگر ماشین جنگی دشمن را در حلب متلاشی نمی‌کردند الآن باید در وجب به وجب داخل کشور با دشمنان می‌جنگیدیم.

امام جمعه بناب همچنین با تقدیر از انجام عملیات موشکی سپاه به مقر داعشی‌ها گفت: موشک‌هایی که توسط سپاه به غرش درآمدند در حقیقت همان سیلی سختی بود که به صورت نامیمون رئیس جمهور آمریکا زده شد.

حجت الاسلام باقری بنابی افزود: نازم به این رهبر فرزانه و فرمانده کل قوا و نیروهای اصیل و موقع شناس سپاه که جواب عادلانه و جامع و درس به موقع دادند و با رعایت اصول مردانگی نشان دادند که جواب ترقه بازی را اینگونه جواب می دهند و نشان دادند که ما مردان میدان جنگیم و کورکورانه مردم عادی را مورد هدف قرار نمی دهیم.

وی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بناب از حضور قشرهای مختلف مردم روزه دار بناب بخاطر حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد و گفت: این راهپیمایی و فریادهای شما یک جهاد است و از فرد فرد مردم باید تشکر و قدردانی بعمل آید.

بنابراین گزارش، مردم روزه دار بناب همزمان با روز جهانی قدس و قبل از اقامه نمازجمعه با شرکت در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن روز جهانی قدس با سردادن شعارهای«مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود» ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین مراتب انزجار خود را از جنایت های فجیع رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

فارس .