فینال مسابقات فوتسال جام رمضان دیروز شنبه ۳ تیر ماه ۹۶ از ساعت ۲۳ در سالن سه هزار نفری مجتمع ورزشی ولایت بناب برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، در رده سنی جوانان تیم های کانون رها جویان و آجیلی طارم با قضاوت شاهین حاج بابایی و رحیم شاهین برای تصاحب عنوان قهرمانی رو در روی هم قرار گرفتند و در پایان یک بازی پر گل و جذاب تیم کانون رها جویان توانست با برتری ۵ بر ۴ عنوان قهرمانی این رقابتها را از آن خود نماید.

آیدین قهرمانی از آجیلی طارم نیز عنوان بهترین گلزن رده سنی جوانان را از آن خود نمود ،در رده سنی پیشکسوتان نیز تیم علیپور قهرمان و اطهر بافت نیز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و سعید صیادی نیز از تیم علیپور به عنوان بهترین گلزن این رده سنی انتخاب شد.

شاهین حاج بابایی داور ارزنده فوتبال کشور که پیش از این حدود ۲ ماه پیش در بازی هفته آخر پرسپولیس مقابل پدیده از دنیای قضاوت خداحافظی کرده بود امشب و پس از داوری بازی فینال در مقابل دیدگان همشهریان خود به طور رسمی و با استقبال بسیار پرشور مردم و مسئولین شهری و استانی از دنیای داوری خداحافظی نمود.

در این مراسم ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی ضمن اهدا لوح سپاس و هدیه از طرف هیئت فوتبال استان از زحمات چندین ساله و افتخار آفرینی شاهین حاج بابایی تقدیر و تشکر نمود.

همچنین سایر مسئولین شهرستان نیز با اهدای هدایایی از داور پر افتخار بناب تقدیر بعمل آوردند.