یزدانی: تمام امکانات برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بسیج شده است

سید مجید یزدانی رئیس اداره ورزش و جوانان بناب گفت: تمام امکانات برای برگزاری هر چه بهتر و غنی تر اوقات فراغت نونهالان، نوجوانان و جوانان بسیج شده است.

به گزارش بناب نیوز، وی با اشاره به اینکه از اردیبهشت ماه جلسات مربوط به غنی سازی اوقات فراغت توسط فرماندار محترم و این اداره برگزار شده است افزود: متأسفانه شهرستان بناب دارای مشکلات عدیده ای در خصوص کمبود فضای ورزشی سرپوشیده در رشته های غیر توپی است و این کمبود باعث شده است نتوانیم خدمات شایسته ای به مردم ارائه دهیم اما تلاش می کنیم از فضای ورزشی موجود برای برگزاری هرچه بهتر کلاسهای فصل تابستان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه مجبوریم بدلیل کمبود فضا برخی مراجعین را برگردانیم گفت حتی در برخی رشته ها کلاسهای مربوط به بزرگسالان را تعطیل کرده ایم و این موضوع باعث ایجاد نارضایتی خواهد شد.

یزدانی در پایان با درخواست از مسئولین شهرستان برای تلاش در جهت ایجاد فضا ها وسالن های ورزشی برای رشته های غیر توپی اقزود : توجه به رشته های انفرادی می تواند از لحاظ توسعه ورزش همگانی مفید بوده و هم از بین ورزشکاران موجود می توان با انجام استعداد یابی برای ورزش قهرمانی برنامه ریزی کرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با پیگیری موضوع تخریب و بازسازی مجموعه قدیمی ساختمان تربیت بدنی در خیابان امام و ایجاد ساختمان جدید و استاندارد برای رشته هایی مانند کارانه ، تکواندو ، جودو، کشتی، بوکس و … نقش اساسی در دور کردن جوانان از دخانیات داشته باشیم.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب.