آزمون سراسری سال 1396 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در دانشگاه بناب برگزار می شود

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در شهرستان بناب گفت: آزمون سراسری سال 1396 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در دانشگاه بناب برگزار می شود.

به گزارش بناب نیوز، دکتر حسین غفوریان، نماینده تام الاختیار سازمان سنجش شهرستان بناب در خصوص زمان برگزاری آزمون کنکور سراسری سال 1396 گفت: آزمون کنکور سراسری سال 1396 در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 15 و 16 تیرماه 1396 در 5 گروه آزمایشی شامل علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجه علاوه بر دانشگاه بناب بطور هم زمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

دکتر حسین غفوریان در خصوص نحوه تهیه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری گفت: کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخه 11 تیر ماه 96 لغایت ساعت 24 روز چهارشنبه 14تیر ماه 96 با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.

sanjesh.

org  قابل  دریافت می باشد که داشتن آن به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی در جلسه آزمون الزامی بوده و در صورت وجود نقص یا مغایرت در کارت ورود به جلسه به باجه رفع نقص که از روز سه شنبه96/04/13 در دانشگاه مستقر می باشد مراجعه نموده و نقص موجود را رفع نمایند.

وی ادامه داد؛ صبح روز پنج شنبه 15 تیرماه داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی  و علوم انسانی و عصر همان روز داوطلبان گروه آزمایشی هنر به رقابت خواهند پرداخت و صبح روز جمعه 16 تیر ماه داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی و عصر همان روز داوطلبان گروه آزمایشی زبان خارجی رقابت خواهند کرد.

روابط عمومی دانشگاه بناب.