47 دانش آموز بنابی در کنکور 96 رتبه زیر یک هزار کسب کردند

مدیر آموزش و پرورش بناب با اشاره به نتایج موفق و کسب رتبه‌های خوب در کنکور سال جاری گفت: خوشبختانه امسال 47 نفر از دانش آموزان این شهرستان در کنکور سراسری رتبه‌های زیر یک هزار به دست آورده‌اند که نسبت به سال قبل تعداد قبولان کنکور رتبه‌های زیر یک هزار 35 درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش بناب نیوز، داود اسدزاده در جلسه شورای فرهنگی عمومی  با ارائه گزارشی از فعالیت‌های تابستانی و پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان اظهار داشت: 45 پایگاه تابستانی در سطح شهرستان فعال هستند که 6 هزار و 232 دانش آموز در قالب کلاس های مختلف درسی، ورزشی، آموزش قرآن و سایر کلاس های آموزشی جذب پایگاه‌ها شده‌اند.

وی با اعلام اینکه 630 دانش آموز در شهرستان بناب نسبت به سال قبل بیشتر در کلاس‌های تابستانی جذب شده‌اند از افزایش 12 درصدی جذب دانش آموزان در کلاس های تابستانی خبرداد و گفت: این در حالی است که شهرستان بناب به معنای واقعی فاقد کانون است و کلاس ها در مداری مختلف شهرستان تشکیل می‌شوند.

اسدزاده با اشاره به نتایج موفق و کسب رتبه‌های خوب در کنکور سال جاری افزود: خوشبختانه امسال 47 نفر از دانش آموزان این شهرستان در کنکور سراسری رتبه‌های زیر یک هزار به دست آورده‌اند که نسبت به سال قبل تعداد قبولان کنکور رتبه‌های زیر یک هزار 35 درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گفته اسدزاده، در سال 93 تعداد قبولین کنکور با رتبه زیر یک هزار 19 نفر، در سال 94 بیست و شش نفر، در سال 95 سی و هفت نفر و در سال 96 به 47 نفر افزایش یافته است و طی سال های اخیر روند رو به رشد را شاهد هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های تابستانی این اداره گفت: هم اکنون 22 رشته ورزشی آقایان و 17 رشته ورزشی بانوان در این شهرستان فعال بوده و بالای 20 پایگاه در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان فعال هستند.

فارس.