دستگيري سارقان حرفه‌ای احشام و سیم و کابل برق در بناب

به گزارش بناب نیوز، رمضان الهوردیان اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام از روستاهای شهرستان بناب، دستگیری سارقان در دستورکار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: 2 نفر سارق حرفه ای در حین سرقت، شناسایی و پس از دستگیری در بازجویی های به عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف گشوده و به 10 فقره سرقت احشام از روستاهای شهرستان بناب اعتراف کردند.

وی همچنین از دستگیری 8 نفر سارق حرفه‌ای سیم و کابل و کشف بیش از500 میلیون ریال سیم و کابل سرقتی خبر داد.

 الهودردیان گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت سیم و کابل برق 3 فاز از یک کارگاه خصوصی ،موضوع در دستورکار ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی  شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات ماموران 8 نفر سارق حرفه ای در این زمینه شناسایی و پس از دستگیری در بازجویی های به عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف گشوده و به بیش از 500 میلیون ریال سیم و کابل اعتراف کشف کردند.

فرمانده انتظامی بناب با اشاره به تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی برای متهمان به شهروندان توصیه کرد: مراقبت‌های لازم در خصوص پیشگیری از سرقت را به عمل آورده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند و در صورتیکه پیشنهاد و انتقادی در خصوص عملکرد کارکنان داشته باشند را با سامانه 197 در میان بگذارند.