بیش از ۴ هزار نفر از جوانان در کلاس‌های فرهنگی و اوقات فراغت شرکت کردند

به گزارش بناب نیوز، حبیب صدقی رئیس اداره ارشاد بناب در جلسه ستاد رسیدگی به امور جوانان این شهرستان از حضور بیش از 4 هزار جوان و نوجوان در برنامه‌های اوقات فراغت این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در 28 کانون مردم‌نهاد شهرستان بناب از ابتدای فصل تابستان تاکنون بیش از 4 هزار جوان حضور پیداکرده و از برنامه‌های این کانون‌ها استفاده کردند.

وی با اشاره به فعالیت‌های هنرمندان در برنامه‌های تابستانی سپاه پاسداران و سایر برنامه‌های مستقل، تصریح کرد: تمامی هنرمندان شهرستان بناب در برنامه‌های این شهرستان نقش به سزایی داشتند که جا دارد از این هنرمندان قدردانی شود.

صدقی افزود: اگر هنرمندان در هر صنفی حتی در یک مراسم حضور نداشته باشند، آن مراسم برای مردم جذابیتی نخواهد داشت.

فرهاد رضازاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب نیز در این جلسه از افزایش 25 درصدی بیمه‌شدگان و ورزشکاران سازماندهی شده در شهرستان بناب خبر داد و اظهار کرد: در 5 ماهه اول سال 95 تعداد ورزشکاران بیمه‌شده و سازماندهی شده شهرستان بناب 1350 نفر بود که طی 5 ماهه اول سال جاری با افزایش 25 درصدی به تعداد 3400 نفر رسیده است.

وی با اشاره به کافی نبودن این تعداد از ورزشکاران سازماندهی شده، خاطرنشان کرد: تعداد ورزشکاران سازمان نیافته در این شهرستان چند برابر بیشتر است.

رضازاده با اشاره به فعالیت‌های اداره ورزش و جوانان در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان در این شهرستان، گفت: 38 باشگاه ورزشی در طول تابستان 96 در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان فعالیت داشتند.

وی با اشاره به تسهیلات پرداختی سازمان جوانان به زوج‌های جوان، اذعان داشت: از ابتدای سال 96 تاکنون 687 مورد وام ازدواج برای جوانان پرداخت شده است که بانک ملی و تجارت شامل این آمار نمی‌شوند و هنوز اطلاعات دقیقی از این دو بانک در دست نداریم.