ساختمان جدید درمانگاه شبانه روزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب به بهره برداری رسید

به گزارش بناب نیوز، درمانگاه شبانه روزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با حضور ضیاء اله اعزازی ملکی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، مسئولان ادارات، کسبه، بازاریان و جمعی از شهروندان افتتاح شد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: جهان اسلام نیاز مبرم به وحدت دارد؛ هفته وحدت که با ابتکار بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) نام گذاری شده است، فرصت مناسبی برای یکی شدن بوده و هوشیاری مسلمانان، لازمه حفظ وحدت و اتحاد است.

ضیاء اله اعزازی ملکی ضمن تقدیر از مسئولان این واحد دانشگاهی به ویژه ریاست محترم، افزود: جایگاه و شأن ملت شریف ما، بالاتر از اینهاست، فلذا اگر شب و روز برای این ملت تلاش کنیم باز کم است و امیدواریم این مرکز درمانی، مایه خیر و برکت برای شهروندان محترم باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب نیز گزارشی از وضعیت این مرکز درمانی ارائه داد و گفت: درمانگاه شبانه روزی دانشگاه، با مساحت کلی هزار مترمربع، شامل 4 اتاق معاینه پزشک عمومی، متخصص زنان زایمان، متخصص داخلی، متخصص کودکان و اتاقهای احیاء، مراقبت ویژه مردان و زنان و ... می باشد.

سیدعبداله حجتی افزود: پانصد متر از این فضا برای بخش دندانپزشکی اختصاص داده شده است که کارهای ساختمانی و محوطه آن آماده شده و موافقت اولیه احداث درمانگاه دندانپزشکی نیز اخذ شده است و هم اکنون در حال اخذ مجوزهای لازم دیگر هستیم.

رئیس واحد بناب وجود پارکینگ اختصاصی این درمانگاه را از جمله مزایای این مرکز تخصصی و درمانی برشمرد و ادامه داد: محیط قبلی درمانگاه در شأن و منزلت مردم شریف و مراجعین محترم نبود و ساختمان جدید با محیط مناسب برای ارایه خدمات درمانی و پزشکی در خدمت شهروندان در نظر گرفته شده است. امید است با بهره برداری از این مرکز، بتوانیم خدمات ارزنده ای را برای همشهریان عزیز ارائه دهیم.