وقتی به حوزه‌ انتخابیه می‌روم با خیل عظیم بیکاران مواجه می‌شوم/شرایط سخت مردم با وجود رکود و بیکاری

به گزارش بناب نیوز، ضیاءالله اعزازی ملکی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی که به حوزه انتخابیه می‌روم با خیل عظیم بیکاران جویای شغل مواجه می‌شوم ولی متاسفانه هیچ پاسخی برای آنها و رفع مشکلشان ندارم. 

وی افزود: این مشکل تنها محدود به حوزه انتخابیه من نیست و نمایندگان دیگر نیز با شرایط مشابه من در حوزه‌های انتخابیه مواجه هستند. 

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروزه بیکاری و رکود به دو معضل اصلی جامعه تبدیل شده و شرایط سختی را برای مردم پدیده آورده است. 

اعزازی ملکی خاطرنشان کرد: تاکنون شاهد بیکاری کارگران و تعطیلی کارخانجات در کشور بودیم اما امروز با ورود فروشگاه‌های زنجیره‌ای به عرصه شاهد بیکار شدن اصناف نیز هستیم. 

وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای امروز بویژه در شهرهای کوچک موجب رکود بازار پیشه‌وران شده‌اند و شاهد بیکاری این قشر در شهرهای کوچک هستیم. 

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: به عنوان نمونه در حوزه انتخابیه بنده 400 نفر به دنبال راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای از کار بیکار شده‌اند و این فروشگاه‌ها موجب رکورد در کار پیشه‌وران شده است.