۵ صادر‌ کننده بنابی نمونه کشوری شدند‌

به گزارش بناب نیوز، سیروس زاهدی‌فر رئیس اداره صنعت و معدن با اشاره به پیشرو بودن بناب در مبحث صادرات، اظهار کرد: این شهرستان با وجود مردمانی پرتلاش و کوشش‌گر در عرصه صنعت و تجارت در استان آذربایجان شرقی همیشه حرف اول را می‌زند.

رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان بناب، با بیان اینکه شهرستان بناب رتبه اول صادرات را در استان به خود اختصاص داده است، گفت: این امر امکان پذیر نبود مگر با همت و تلاش شبانه‌روزی فعالان عرصه تجارت، صنعت و کارخانه داران بناب.

وی افزود: طی سال جاری از گمرک شهرستان بناب بیش از 39 هزار تن صادرات صورت گرفته است که این حاصل همت طلایه داران صادرات شهرستان است.

زاهدی‌فر از انتخاب 5 صادر کننده شهرستان بناب به عنوان صادرکنندگان نمونه ملی و استانی خبر داد و گفت: یک صادر کننده عنوان صادر کنندگان نمونه ملی و 4 صادر کننده بنابی دیگر عنوان صادرکننده نمونه استانی را کسب کردند.

وی در خاتمه با نام بردن اسامی این صادرکنندگان، گفت: شرکت مجتبی بناب مصطفی حدادی، صادر کننده نمونه ملی، شرکت شکوه بناب رضا طبیبی، شرکت فجر بناب عبدالله حدادی، شرکت آذر تاک کریمی و مهدوی صادر کنندگان نمونه استانی و شرکت کاوه افروز به مدیریت آقای حسین نجفی به عنوان تولید کننده نمونه استانی انتخاب شدند.