حماسه 9 دی هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد

به گزارش بناب نیوز، امین رفیعی در نشست هماهنگی و تشکیل ستاد 9 دی و همچنین ستاد دهه فجر شهرستان بناب با بیان اینکه 9 دی روز بصیرت و روز میثاق با ولایت است؛ اظهار داشت: ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مردم و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی همواره در دستور کار دشمنان نظام بوده و متأسفانه دشمنان از غفلت ما مسؤولان و کم کاری‌های صورت گرفته با عدم انتقال مفاهیم و ارزش‌های انقلاب به نسل جوان تا حدودی توانسته‌اند به اهداف خود دست یابند.

وی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با درس گرفتن از تاریخ و رهنمودهای مقام معظم رهبری با حفظ انسجام و وحدت ترفندها و توطئه‌های دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

نماینده عالی موقت دولت در شهرستان بناب با اشاره به رسیدن انقلاب اسلامی ایران به سن 40 سالگی خاطرنشان کرد: باید با استفاده از تجربیات گذشته خطرات و تهدیدات احتمالی دشمنان را به نسل جدید گوشزد کنیم و جانفشانی‌های مردم را به نسل جدید انقلاب انتقال دهیم.

رفیعی اذعان کرد: در شرایط کنونی دنیا که دنیای پرمتلاطمی است، جمهوری اسلامی ایران در ثبات، امنیت و آرامش کامل بوده و علاوه بر اینکه در امنیت کامل است، برای ایجاد امنیت و آسایش در سایر کشورها نیز کمک می‌کند.

وی سپس با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است که دستاوردهای انقلاب به نسل جدید جامعه و مردم بیان شده همچنین نسل جدید بدانند در فضای غبارآلودی که در سال 88 بر کشور حاکم شد، در آن مقطع افرادی که دارای بصیرت بودند اقدامات آنها بود که با مدیریت آن فضا کشور را از یک تهدید جدی نجات دادند.