مدارس توان پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز را ندارند/ معافیت مدارس از هزینه‌های آب, برق و گاز کلید توسعه برنامه‌های آموزش

به گزارش بناب نیوز، ضیاءالله اعزازی‌ملکی درباره پیشنهاد معافیت مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز در صورت رعایت الگوی مصرف که امروز در کمیسیون تلفیق تصویب شد، اظهار داشت: تصویب پیشنهاد معافیت مدارس از  پرداخت هزینه آب، برق و گاز در کمیسیون تلفیق  راهکاری برای کاهش هزینه وزارت آموزش و پرورش تلقی می‌شود.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با تصویب معافیت  مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز در صورت رعایت الگوی مصرف، مدارس مجبور می‌شوند در  هزینه آب، برق و گاز صرفه جویی کنند، تصریح کرد: پیشنهاد تصویب معافیت مدارس از پرداخت هزینه آب، برق و گاز در صورت رعایت الگوی مصرف، پیشنهاد اینجانب به عنوان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بود که خوشبختانه در کمیسیون تلفیق مجلس رای آورد.

اعزازی‌ ملکی با بیان اینکه آموزش و پرورش رقم بالای به شرکت‌های برق و گاز بدهی دارد، افزود: مدیران مدارس قبل از اینکه به فکر برنامه‌ریزی برای مدیریت آموزشی و پرورش دانش‌آموزان باشند، دغدغه‌ای پرداخت برق و گاز را دارند.

وی  ادامه داد: با حذف هزینه‌های آب، برق و گاز در مدارس بدیهی است که مدیران مدارس با فراغی باز برای توسعه برنامه آموزشی که نقش بسزایی در آموزش و پرورش دارند، ایفای نقش می‌کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مدارس توان پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز را ندارند، یادآور شد: معافیت از هزینه‌های آب، برق و گاز کلید توسعه برنامه‌های آموزشی در آموزش  و پرورش است.