امام جمعه موقت بناب: برجام گواه مکر آمریکا بود

به گزارش بناب نیوز، حجت‌الاسلام‌ سید موسی آتش‌زر در خطبه‌های امروز نماز جمعه بناب اظهار کرد: خداوند متعال بارها فرموده است اگر دشمن از باب دوستی بربیاید و با شما قصد صلح داشته باشد آن را رد نکرده و سازش کنید، ولی در رابطه با این که دشمن اگر از راه کینه و حیله بخواهد با شما سازش کند تاکید کرده است به هیج عنوان با دشمن سازش نکنید.

امام جمعه موقت بناب با بیان اینکه برجام گواه مکر دشمن بزرگ‌ ملت ایران یعنی آمریکا بود، گفت: آمریکا نمونه بارز دشمن حیله‌گر بوده و در توافقات خود بارها این موضوع را ثابت کرده که فقط به دنبال مکر و حیله است.

وی در ادامه افزود: نمونه بارز توافقات دشمن حیله‌گر برجامی بود که زیر آن را امضا کرده و سپس خودش نقض و به آن عمل نکرد.

آتش‌زر تاکید کرد: آمریکا فکر می‌کند با قدرت و سلاحی که دارد می‌تواند بر دنیا حکومت کند ولی نمی‌داند که مردم مفتخر ایران در برابر ظلم تا به‌حال سر خم نکرده و نخواهند کرد.خداوند در برابر دشمنان مسلمانان، تنها دوست آن‌ها بوده و خواهد بود.

امام جمعه موقت بناب با اشاره به اینکه پروردگار عالم همیشه بر حق کمک می‌کند،تصریح کرد: زمانی که آمریکا به ژاپن بمب اتم افکند تمامی مسائل را سنجیده بود و باعث مرگ چندصد هزار نفر شد؛ ولی در صحرای طبس آمریکا با وجود اینکه بازهم تمامی مسائل را سنجیده و به ایران آمده بود نتوانست از عذاب الهی در امان بماند و این هم نمونه‌ای بر همراهی خداوند با حق بود.