پرداخت مطالبات کادر درمانی از توان دولت خارج است / انجام اولین جراحی مغز و اعصاب در بناب

به گزارش بناب نیوز، ضیااله اعزازی‌ملکی در جمع کادر حوزه بهداشت و درمان شهرستان بناب افزود: مجمع نمایندگان استان با تمام توان پیگیر پرداخت کلیه مطالبات پزشکان،پرستاران و کادر خدمات بهداشتی و درمانی است و برای این منظور در دیداری اختصاصی از رئیس مجلس خواسته ایم این موضوع را تا حصول نتیجه با جدیت تمام از وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی پیگیری نماید.

وی با اشاره به اینکه نیروهای شاغل در این بخش باید فارغ از هرگونه مشکل به آلام مردم رسیدگی کنند گفت: مسئولان از کلیه مشکلات این حوزه آگاه بوده و حل آنها را از مسایل اولویت دار خود می دانند.

سرپرست شبکه بهداشت شهرستان بناب نیز در این جلسه از انجام اولین جراحی مغز و اعصاب در این شهرستان خبر داد.

هوشنگ شریفی افزود: پیش از این مجبور بودیم بیماران نیاز مند به اعمال جراحی مغز و اعصاب  را به مرکز استان اعزام کنیم که با جذب متخصص و جراح مغز و اعصاب و همچنین تجهیز اتاق عمل بیمارستان امام (ره) بناب به تجهیزات مورد نیازاین مشکل حل و از این پس عمل های جراحی مغز و اعصاب در این شهرستان انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه افتتاح کلینیک تخصصی در این شهرستان از آرزو های دیرینه مردم منطقه بود گفت:کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) همزمان با گرامیداشت قیام مردم تبریز و آذربایجان در 29 بهمن با حضور مسئولان کشوری و استانی به بهره برداری خواهد رسید.