گزینه‌ای بهتر از بهتاج برای تصدی اداره‌ کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی نداشتیم
به گزارش بناب نیوز، ضیاء الله اعزازی ملکی با اشاره به حاشیه‌های پیرامون انتخاب مدیر غیربومی برای اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در جلسه مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی اکثریت نمایندگان با انتصاب ایوب بهتاج موافقت کردند.
وی افزود: علت اعلام رضایت نمایندگان، سوابق و کارنامه‌ قابل قبول مدیرکل فعلی ورزش و جوانان اردبیل عنوان شد و بهتاج گزینه‌ وزارت ورزش و جوانان است و خدابخش در آن دخالتی ندارد.
وی بیان کرد: استاندار تبریز تعهد داده بود که مدیر غیربومی انتخاب نکند و از آنجایی که گزینه‌ مطرح شده جهت اداره‌ کل ورزش و جوانان استان اردبیلی بود، صراحتا با این انتصاب مخالفت کرد و گفت اصراری به انتصاب ایوب بهتاج ندارد.
نماینده بناب گفت: بنده به عنوان یک نماینده، فردی را سراغ نداشتم که سوابق و کارنامه‌ای در این حوزه داشته باشد تا جایگزین جمشید نظمی شود، ما به جامعه ورزش استان نیز احترام قائلیم اما بجز بهتاج گزینه‌ای نداشتیم. 
وی با انتقاد از عدم تعیین تکلیف فرمانداری تبریز تاکید کرد: برای دولت خوب نیست که شهری به عظمت تبریز را بدون فرماندار بگذارد و استاندار آذربایجان‌شرقی بایستی پیگیر این موضوع باشد.