هر زمان به بیگانگان دل بستیم شکست خوردیم/ خداوند قطع کند دست آنهایی که مردم را به انقلاب و نظام بدبین می‌کنند

به گزارش بناب نیوز، حجت‌الاسلام عبدالمجید باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با اشاره به ویژگی‌های نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی بر اساس قرآن و سنت‌الهی بنا شده و همچنان نیز بر روی این ریل حرکت می‌کند.

وی افزود: خداوند قطع کند دست آنهایی که مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین می‌کنند و در صدد هستند جمهوری اسلامی را از اهداف اصلی خود دور کنند.

تولیت حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) شهرستان بناب با اشاره به گوشه‌ایی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم آذربایجان به مناسبت سالگرد قیام 29 بهمن تبریز در خصوص عدم اعتماد به بیگانگان اظهار کرد: عزت، عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی در سایه توجه به داشته‌های کشور است و هر زمان به بیگانگان دل بستیم آن موقع با شکست مواجه شدیم.

حجت‌الاسلام باقری‌بنابی تصریح کرد: عزت و عظمتی که نظام جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته به آن دست یافته است نه تنها آن را حفظ کرده بلکه این عزت و عظمت را به دیگر کشورهای مسلمان دنیا نیز صادر کرده است و نظام جمهوری اسلامی هر روز بالنده‌تر از قبل در کل دنیا می‌درخشد.

وی خاطرنشان کرد: امروز مخالفت اصلی آمریکا با ایران روی این موضوع است که چرا ایران آمریکا را به عنوان آقا بالاسر قبول ندارد.

خطیب موقت جمعه بناب در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به سانحه هوایی مسیر تهران، یاسوج این ضایعه را به بازماندگان این حادثه غم‌انگیز تسلیت گفت.