خدابخش با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان دهمین فرماندار بناب را معرفی کرد

به گزارش بناب نیوز، مجید خدابخش استاندار آذربایجان‌شرقی عصر امروز پس از ورود به شهرستان بناب، در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور امام جمعه، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اداری، جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و طبقات مختلف ترتیب یافته بود، شرکت کرد.

خدابخش در این جلسه طی سخنانی از شهرستان بناب به عنوان یک شهر مذهبی، عالم‌پرور و در کنار آن یک شهر فعال اقتصادی و صنعتی نام برد و گفت: به‌واسطه حضور انسان‌های فعال، مولد و همراه از شهرستان بناب به عنوان یک شهرستان فعال و پویا نام برده می‌شود و از سال 1368 بعد از ارتقای این شهر به شهرستان توسعه در این شهرستان شتاب بیشتری به خود گرفت.

خدابخش استاندار آذربایجان‌شرقی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ولی‌الله فرج‌اللهی فرماندار قبلی، امین رفیعی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان بناب معرفی کرد.

 شهرستان 140 هزار نفری بناب در 110 کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی در سال 1368 از بخشداری به فرمانداری ارتقاء یافته و تاکنون 9 فرماندار در این شهرستان خدمت کرده‌اند و امین رفیعی از امروز به‌طور رسمی به عنوان دهمین فرماندار این شهرستان معرفی و مشغول به کار شد.