پاسخ مدیر امور برق بناب: قطعی برق تا 2 ماه دیگر ادامه خواهد داشت

به گزارش بناب نیوز، طی روزهای اخیر در پی افزایش مصرف برق و گرمای کم سابقه در شهرستان بناب نقاط مختلف این شهر بر اساس نوبت‌بندی با قطعی برق همراه بود و این قطعی برق نارضایتی شهروندان بنابی را در پی داشته است.

مردم شهرستان بناب با گلایه از قطعی‌های مکرر برق در ساعات اوج گرما از عدم اطلاع‌رسانی مسوولان امر در خصوص زمان‌بندی قطعی‌ها و مدت آنها انتقاد و بیان کردند که قطعی پیاپی برق آنها را غافلگیر کرده است!

اما برخی دیگر از شهروندان نیز معتقدند «شهرستانی که دارای نیروگاه برق حرارتی بوده و در طول ایام سال صدمات و آسیب‌های ناشی از آلایندگی نیروگاه را تحمل می‌کنند، نباید برق این شهرستان قطع شود.»

این گروه همچنین معتقدند که این میزان قطعی برق طی سال‌های اخیر کاملاً بی‌سابقه بوده است و انتظار دارند قطعی برق با اعلام قبلی و بر اساس زمان بندی اعلام شده صورت گیرد تا مردم بتوانند از آسیب‌های احتمالی وارده به وسایل برقی خود جلوگیری کنند.

بنابراین گزارش، به منظور کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت و نحوه قطعی‌های برق با رئیس امور برق بناب تماس گرفتیم.

مجرد در این رابطه اظهارکرد: بحث قطعی برق مدتی است از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی می شود و این قطعی‌ها به علت کمبود برق و افزایش میزان مصرف آن صورت می گیرد.

وی افزود: صرفه‌جویی در مصرف برق علاوه بر مردم به تمام ادارات نیز بخشنامه شده که تا حد توان در صرفه جویی مصرف برق تلاش کنند.

مدیر امور برق بناب در عین حال تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود قطعی نوبتی برق تا دو ماه دیگر در شهرستان ادامه داشته باشد.