255 تن برنج خارجی احتکار شده در بناب کشف شد

به گزارش بناب نیوز، سهراب شفقی اظهار داشت: به‌دنبال اخبار واصله مبنی بر احتکار ارزاق عمومی در انبارهایی در سطح شهرستان بناب موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و نیز همکاری و عملیات مشترک سربازان گمنام امام عصر(عج) شهرستان مقدار 255 تن برنج خارجی احتکار شده در 3 انبار کشف و در این ارتباط 3 نفر متهم نیز دستگیر شدند.

وی ارزش ریالی برنج‌های کشف شده را 27 میلیارد ریال اعلام کرد.

فرمانده نیروی انتظامی بناب با اشاره به اهمیت ثبات در بازار و با تأکید بر عزم جدی نیروی انتظامی در برخورد با مفسدان اقتصادی به ویژه احتکار کنندگان کالا اذعان کرد: نیروی انتظامی با همکاری مردم و سایر مجموعه های امنیتی، انتظامی و قضایی از هیچ تلاشی برای برخورد با محتکران و برهم زنندگان نظم بازار دریغ نخواهد کرد.

شفقی تأکید کرد: از مردم نیز انتظار داریم هرگونه اخبار و اطلاعات در این خصوص را با سامانه فوریت های پلیسی 110 در میان بگذارند.

بر اساس این گزارش، مردم شهرستان بناب به دنبال انجام این عملیات مشترک و کشف 255 تن برنج احتکار شده ضمن تقدیر و تشکر از اقدام نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام عصر(ع) در خصوص کشف انبار احتکار برنج، خواستار استمرار این گونه اقدامات شدند.