خبرنگاران در عرصه انقلاب اسلامی، آتش به اختیار موفق هستند

به گزارش بناب نیوز و به نقل از تسنیم، سرهنگ پاسدار عمران دوستی در نشست صمیمانه با خبرنگاران شهرستان بناب با اشاره به اهمیت جایگاه خبرنگاران در جنگ نرم، اظهار داشت: یکی از بهترین و مهمترین افسران جنگ نرم در نظام جمهوری اسلامی ایران خبرنگاران هستند.

فرمانده سپاه شهرستان بناب افزود: علی‌رغم شجاعت و صراحت در قلم خبرنگاران، این قشر زحمت‌کش رابط و پل ارتباطی میان مردم و مسئولان بوده و صدای رسای امت اسلامی در نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی تصریح کرد: با توجه به واقعیت نویسی خبرنگاران شهرستان بناب، ما به قلم آن‌ها اعتقاد داریم و حقیقت نویسی ازجمله فعالیت‌های قابل تحسین خبرنگاران شهرستان بناب است.

دوستی گفت: یکی از افتخارات ما این است که تک تک خبرنگاران این شهرستان یک بسیجی هستند و در عرصه‌ای که دشمن با جنگ نرم به جلو آمده است، خبرنگاران می‌توانند در خط مقدم جنگجویان موفق این عرصه باشند.

وی افزود: خبرنگاران با مطالب خود می‌توانند آرامش را به جامعه القا کنند و قلم آن‌ها تاثیر مستقیم در تنویر افکار عمومی دارد.

وی در پایان ضمن اشاره به افکار و اهداف خبرنگاران و سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: خبرنگاران بناب در عرصه انقلاب اسلامی و آرمان‌های نظام، آتش به اختیار هستند و تا کنون همیشه موفق عمل کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بناب نیز در این نشست، با اشاره به فعالیت‌های خبرنگاران شهرستان بناب، اظهار داشت: خبرنگاران بناب همیشه در فعالیت‌های مختلف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور داشته‌اند و امید داریم در آینده نیز این قشر زحمت‌کش با ادامه فعالیت‌های خود در راستای پوشش کل اخبار سپاه پاسداران ما را یاری کنند.

وی افزود: خبرنگاران باید در ادامه فعالیت‌های خود امانت‌داری را در انتشار اخبار رعایت کرده و تک‌جانبه و غرض ورزانه عمل نکنند، چراکه اگر حقی از کسی در خبر ضایع شود یک گناه کبیره صورت گرفته است.

گفتنی است در پایان این نشست، سرهنگ پاسدار عمران دوستی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بناب از زحمات خبرنگاران شهرستان با اعطای هدایایی تجلیل کرد.