زمزمه تغییرات جدید در برخی مدیریت‌های بناب به گوش می رسد!

به گزارش بناب نیوز و به نقل از فارس، طی هفته‌های گذشته تغییرات و جابه‌جایی‌های گسترده‌ای را در سطح برخی ادارات و مراکز علمی آموزشی در بناب شاهد بودیم و این در حالی است که گفته می‌شود طی روزهای آتی موج جدید تغییرات در پست‌های مدیریتی شهرستان بناب نیز در راه است تا خواب خوش را در چشمان مدیران این شهرستان آشفته کند!

اواخر شهریور ماه سال جاری یعنی تا همین چند روز پیش بود که با انجام 6 تغییر در سطح معاونان و مدیران دانشگاه بناب پروسه تغییرات کلید خورد و در نهایت نوبت به خود رئیس دانشگاه رسید تا از مسند ریاست برخاسته و آن را به دیگری پیشکش کند که همین اتفاق هم افتاد و طی حکمی از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری حسین پیری به جای کریم عباسیان مسئولیت دانشگاه بناب را برعهده گرفت.

در ادامه تغییرات مدیریتی که طی هفته‌های اخیر اتفاق افتاده است، محمدبخت آزمای در واحد سماء جای خود را به مشهدی‌زاده داده و در آموزش و پرورش شهرستان نیز موازین معاونت پرورشی این اداره بعد از حدود 6 سال مسئولیت در این پست جای خود را به زینال اسدزاده تعارف کرد.

اما تغییرات مدیریتی شهرستان بناب به همین جا ختم نشد و این بار نوبت به اداره مخابرات رسید و گفته می‌شود نقوی طی روزهای آتی صندلی خود را به فرد دیگری خواهد سپرد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب نیز برای اینکه در ماراتن تغییرات مدیریتی از قافله عقب نماند، علی جعفری معاون اداری و مالی این واحد را برکنار کرد و داوود جباری معاون سابق فرهنگی، دانشجویی واحد بناب را به این پست گمارد تا در روزهای آتی به انتظار معرفی فردی برای پست معاونت فرهنگی، دانشجویی این دانشگاه بنشینیم!

شنیده‌ها حاکی است، تغییرات در سطح مدیریتی شهرستان بناب همچنان ادامه دارد و در روزهای آتی احتمال تغییر در ادارات ورزش و جوانان، صنعت، معدن و تجارت و نیز بهداشت و درمان نیز وجود دارد.

از طرفی به دنبال تغییر رئیس دانشگاه بناب اخبار نیمه موثق از احتمال انجام برخی عزل و نصب‌ها در سطح معاونان و مدیران این دانشگاه حکایت دارند.

البته نادر داوودی شهردار بناب نیز از دیگر مدیرانی است که بر اساس برخی گفته‌ها شاید بنا به درخواست خود کلید عمارت شهرداری بناب را به فرد دیگری بسپارد.

حال باید منتظر ماند و تدبیر مدیران و مسئولان امر و نیز اندیشه‌های مسئولان ارشد شهرستان را در استفاده بهینه از این تغییرات وسیع را به چشم دید.

پر واضح است در ازای این تغییرات آنچه که برای بناب و مردم آن از همه چیز مهم‌تر است، این که تغییرات ایجاد شده منجر به اصلاح و بهبود امور شهرستان و عملکرد مدیران شود و همین مردم انتظار دارند بهبود امور را در آینده‌ای نه چندان دور به طور واقعی و ملموس احساس کنند و این مهم تحقق نخواهد یافت مگر با همدلی، همسویی، وحدت و یکپارچگی مدیران دلسوز، متعهد و توانمند.

نگارنده: جاوید بنابیان