شهرستان بناب از امن‌ترین شهرستان‌های کشور است/افزایش 20 درصدی میزان کشف قاچاق کالا

به گزارش بناب نیوز و به نقل از فارس، امین رفیعی در جمع فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان شهرستان در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی نیروهای انتظامی اظهار کرد: در سایه تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی و همدلی و همکاری سایر نیروهای نظامی، انتظامی امنیت در شهرستان برقرار است.

رئیس شورای تأمین شهرستان بناب با بیان اینکه زیربنای توسعه امنیت است؛ افزود: نیروی انتظامی پشتوانه ای مطمئن، قدرتمند و قابل اتکاء برای امینت و آرامش کشور است و در کنار تلاش و همکاری سایر نیروها امنیت در سرتاسر کشور برقرار است.

رفیعی تصریح کرد: نیروهای مسلح کشورمان امروز یکدل و یکصدا همگام با مردم و با تبعیت از مقام معظم رهبری برای ایستادگی در برابر دشمنان و تداوم عزت و اقتدار ایران اسلامی هم قسم شده‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی بناب نیز در این مراسم طی گزارشی کوتاه به بیان اقدامات و عملکرد یگان های مختلف این نیرو در برقراری نظم و امنیت در این شهرستان پرداخت.

سرهنگ سهراب شفقی وجود امنیت پایدار با فرهنگ صلح و سازش را حاصل غنای مذهبی و قوی بودن بنیه باورهای اعتقادی بین مردم و کمرنگ بودن جرایم خشن و سازمان یافته و نیز پایین بودن سطح جرم و جنایت در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: افزایش کشفیات در عرصه‌های مختلف از جمله مواد مخدر، قاچاق کالا، سرقت و مقابله بی امان با سوداگران مرگ حاکی از افزایش تلاش جان برکفان و مأموران انتظامی است.

این افسر انتظامی همچنین از افزایش کشف 22 درصدی مواد مخدر، کاهش 60 درصدی تلفات تصادفات درون شهری و کاهش 10 درصدی تلفات تصادفات جاده ای و افزایش 20 درصدی میزان کشف قاچاق کالا از لحاظ ارزش ریالی خبر داد و خاطرنشان کرد: تلاش شبانه روزی پلیس باعث شده است که میزان رضایت مندی از نیروی انتظامی 47 درصد افزایش یابد.