شهرستان بناب آماده برگزاری بیستمین همایش بزرگ «بناب، شهردوچرخه»

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، سیدمجید یزدانی در حاشیه برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ «بناب، شهر دوچرخه» با بیان اینکه بیستمین همایش بزرگ دوچرخه سواری بناب چهارم آبان ماه در شهرستان بناب برگزار می‌شود؛ اظهار کرد: امسال برخلاف سال های قبل محل شروع همایش از مقابل اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب خواهد بود.

وی با بیان اینکه این همایش در راستای ایجاد نشاط و شادابی و تشویق و ترغیب مردم به استفاده از دوچرخه در کارهای روزمره به جای خودرو است؛ افزود: برای این همایش جوایز ارزنده ای نیز پیش بینی شده است که به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش اهداء خواهد شد.

یزدانی تصریح کرد: محل اختتامیه این همایش استادیوم ورزشی شهید بهشتی بناب خواهد بود و امیدواریم همایش امسال که با همکاری تمام مردم و نهادها و بخش خصوصی صورت خواهد گرفت، با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

گفتنی است، شهرستان 140 هزار نفری بناب در 110 کیلومتری جنوب استان آذربایجان شرقی واقع شده و به لحاظ داشتن بیش از 40 هزار دستگاه انواع دوچرخه و استفاده اکثر مردم از این وسیله در امور روزمره و نیز برگزاری سالانه همایش بزرگ دوچرخه سواری بناب، این شهرستان به عنوان شهر دوچرخه معروف است.