تدوین گزارش تصادف اتوبوس دانش آموزان تبریزی در مجلس

به گزارش بناب نیوز به نقل از تسنیم، ضیاءالله اعزازی ملکی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصادف اخیر اتوبوس دانش‌آموزان تبریز، اظهار داشت: بنده و سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات از سوی مجلس مامور بررسی ابعاد این حادثه و ارائه گزارش به نمایندگان شدیم.

وی با بیان اینکه از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پلیس راهور و همچنین سایر دستگاه‌های ذیربط در این باره گزارش خواسته‌ایم، افزود: پس از دریافت گزارشات لازم درباره اینکه قصور از سوی چه کسی و یا کدام دستگاه بوده، اعلام نظر می‌کنیم.

نماینده مردم بناب در مجلس با بیان اینکه ما به دنبال این هستیم که به بهترین وجه به مصدومین حادثه رسیدگی شود، ادامه داد: بنده بلافاصله پس از مطلع شدن از این حادثه طی تماس تلفنی با مسئولان ذیربط، رؤسای اورژانس و بیمارستان، هماهنگی‌های لازم جهت رسیدگی هر چه سریعتر و بهتر با حادثه دیدگان، را انجام دادم.

اعزازی ملکی تصریح کرد: پس از بررسی ابعاد حادثه و دریافت گزارشات از دستگاه‌های ذیربط گزارشی را تدوین و آن را در هفته آینده و پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه به کمیسیون آموزش به عنوان کمیسیون تخصصی ارائه می‌کنیم.

گفتنی است اتوبوس دانش‌آموزان تبریز روز (سه شنبه 18 مهر) در ورودی شهر تبریز دچار سانحه شد که بر اثر آن 2 دانش‌آموز و یک مربی جان خود را از دست دادند.