شهردار بناب سوم آذرماه انتخاب و معرفی می‌شود/انصراف یکی دیگر از نامزدهای تصدی پست شهرداری بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، محمدباقر ولایی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه آقای بابک رحیمیان یکی از گزینه‌های تصدی پست شهرداری بناب نیز انصراف خود را از نامزدی این پست تقدیم شورای اسلامی شهر کرد، از این رو از جمع 9 گزینه شهرداری بناب پنج نفر انصراف خود را از نامزدی شهرداری بناب اعلام کردند.

وی تصریح کرد: چهار نامزد نهایی تصدی پست شهرداری بناب بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و دعوت قبلی از ایشان در صحن شورای اسلامی شهر بناب حضور یافته و هر کدام برنامه‌های خود را در خصوص اداره شهر بناب و تصدی پست شهرداری اعلام کردند.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر بناب، محبوب تیزپاز، عبدالله عبداللهی، پرویز شهبازی و علی اصغر رحیم زاده 4 گزینه نهایی شورای اسلامی شهر بناب برای انتخاب کلیددار این شهر هستند.

ولایی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی قبلی قرار بود امروز پنجشنبه پروسه انتخاب و معرفی شهردار بناب تعیین تکلیف شود؛ اظهار کرد: بر اساس تصمیم گیری اعضای شورای اسلامی شهر بناب مقرر شد شهردار بناب روز شنبه سوم آذرماه جاری طی جلسه ای که رأس ساعت 5 بعد از ظهر تشکیل خواهد شد، با رأی اعضای شورا انتخاب و معرفی شود.