امام جمعه موقت بناب: پشتوانه بسیج مردم است

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالمجید باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با تبریک هفته بسیج و با اشاره به فرمان تاریخی امام راحل(ره) مبنی بر تشکیل بسیج، بر زنده نگه داشتن روحیه بسیجی در جامعه تأکید کرد و اظهار داشت: اگر چه همه در پیروزی و غلبه بر دشمن در دفاع مقدس سهیم هستند ولی سهم بسیج در این زمینه بسیار چشمگیر است از این رو اکنون نیز باید به منظور حفظ انقلاب و ارزش‌ها روحیه بسیجی را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه بسیج از صدر اسلام وجود داشته است؛ تصریح کرد: از ویژگی‌های بسیج اینکه به هیچ حزب، گروه و جناح خاصی تعلق ندارد و پشتوانه بسیج مردم است.

خطیب موقت جمعه بناب و مدیر حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) بناب با تبریک فرا رسیدن ولادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت، به تأکید بنیانگذار جمهوری اسلامی مبنی بر لزوم وحدت شیعه و سنی و دوری از تفرقه اشاره و گفت: اگر مسلمانان دنیا وحدت داشته باشند، دشمن نمی‌تواند بر آنان مسلط شود.

باقری‌بنابی در ادامه با اشاره به ضرورت ایجاد وحدت و همدلی در جامعه خاطرنشان کرد: باید در برابر دشمنان احتمالی هرچه توان دارید نیرو جمع کنید و از تمام جهات باید در برابر دشمنان نیرو جمع کرده و در برابر دشمن مشترک باهم بود.