آذربایجان‌شرقی 30 هزار راننده دارد/ توزیع 26 هزار حلقه لاستیک در استان

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، اروجعلی علیزاده در مراسم قدردانی از تلاشگران عرصه حمل و نقل جاده‌ای بناب که به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ترتیب یافته بود؛ با تبریک این مناسبت و تجلیل از خدمات قشر زحمتکش راننده اظهار کرد: بیش از 30 هزار نفر در حوزه حمل و نقل استان فعالیت و تلاش می‌کنند.

وی با بیان این که مطالبات رانندگان در دستور کار دولت است؛ افزود: تلاش کردیم در خصوص واقعی کردن کرایه‌ها و یکسان‌سازی آن اقدام کنیم.

این مقام مسوول در حوزه حمل و نقل استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه مشکلاتی که در حوزه حمل و نقل وجود دارد با دعوا حل نمی‌شود؛ گفت: با حضور وزیر راه و شهرسازی و دستور وی کمیته راهبری و همفکری با حضور دست اندرکاران این حوزه تشکیل و قرار است در راستای تشکیل این کمیته راهبردی در سطح استان نیز با حضور کارشناسان خبره در این حوزه تشکیل و در راستای رفع مطالبات و درخواست‌های این قشر قدم های اساسی برداشته شود.

علیزاده با اعلام اینکه دولت برای حل مشکلات رانندگان برنامه‌های خوبی را در دستور کار خود دارد؛ تصریح کرد: دولت طرح تکمیل بیمه این قشر را در دستور کار قرار داده و تا به حال اکثریت رانندگان حمل و نقل به همراه خانواده‌هایشان تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.

وی، از توزیع 26 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت: هنوز 87 درصد نیاز رانندگان استان در این بخش تأمین نشده و در تلاشیم تا لاستیک مورد نیاز رانندگان را تأمین کنیم.