مطالبات داخلی نباید ابزاری برای سوءاستفاده دشمنان باشد

به گزارش بناب نیوز، ضیاءالله اعزازی ملکی در مراسم قدردانی از تلاشگران عرصه حمل و نقل جاده‌ای بناب که به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی ترتیب یافته بود، با تأکید بر اینکه مطالبات داخلی مردم نباید به عنوان ابزار برای سوءاستفاده دشمنان باشد؛ اظهار کرد: رانندگان مشکلات و مطالباتی داشتند ولی همواره دشمنان سعی کردند این مشکل را بسیار بزرگ و غیرقابل حل جلوه دهند که با هوشیاری به موقع خود رانندگان حل شد.

وی تصریح کرد: در کشور باید به مطالبات تمام صنوف قبل از برگزاری تجمع و اعتراض رسیدگی و به مطالبات قانونی آنها توجه شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مشکل اصلی امروز کشور به بحث‌های اقتصادی مربوط است؛ افزود: چرخ اقتصاد در کشور توسط همین رانندگان می‌چرخد.

اعزازی ملکی با بیان اینکه دولت و مجلس باید در راستای حل مشکلات رانندگان اقدامات مؤثری داشته باشند؛ گفت: بنده به عنوان نماینده این شهرستان آمادگی کامل دارم تا مشکلات حمل و نقل را از طریق مجلس پیگیری کنم.

وی بیان کرد: بنده از طرف 290 نماینده مجلس این قول را می‌دهم که وزیر محترم راه و شهرسازی هر موضوعی را در خصوص حل مشکلات رانندگان به مجلس بفرستد، مجلس آماده است بدون توجه به برخی محدودیت‌های منابع مالی نسبت به تصویب آن اقدام کند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: سعی می‌کنیم در بودجه سال 98 نسبت به حل مطالبات قانونی رانندگان اقدام کنیم.