دستگیری قاتل مامور پلیس پس از 14 سال درشهرستان بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار "محسن خانچرلی"در تشریح این خبر گفت: ساعت 12و 50 دقیقه ظهر روز پنجم اردیبهشت سال 84، ماموران گشت يگان امداد شهرستان شهريار به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکی رنگ با 3 سرنشین مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند. 

وی افزود: پس از متوقف شدن خودرو، شهید "فولادوند" سراکيپ گشت از راننده مدارک مالکيت را درخواست کرد که حين بررسي، راننده با کلت کمري به سمت مامور پلیس تیراندازی و با خودرو از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: مامور پلیس مجروح شده بلافاصله به بیمارستانی در شهریار منتقل شد که متاسفانه بر اثر شدت جراحات و خونریزی، در همان روز به فيض عظیم شهادت نائل آمد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم فراری آغاز شد، ادامه داد: با پیگیری و تحقیقات مستمر پلیس، هویت قاتل فراری  پس از گذشت 14 سال شناسایی شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سرنخ های به دست آمده، ماموران موفق شدند مخفیگاه این متهم را در شهر "بناب" استان آذربایجان شرقی شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی، وی را در عملیاتی ویژه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار خانچرلی با بیان اینکه متهم دستگیر شده، فردی 40 ساله و دارای سوابق متعددی مانند سرقت مسلحانه، حمل موادمخدر، سرقت خودرو و سایر جرایم است، گفت: وی پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شد.