تأکید امام جمعه بناب در خصوص رفع مشکلات و معضلات شهرک ولی عصر(عج) بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در جلسه ای که با حضور فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و تعدادی از مسئولان شهرستان در محل شورای اسلامی شهر بناب تشکیل شده بود، با اشاره به وظیفه خطیر مسئولان در رسیدگی به مطالبات به حق و قانونی مردم اظهار کرد: یکایک شما مسئولان در قبال حدود 140 هزار نفر از مردم شهرستان پاسخگو هستید و یقین بدانید هر قدمی که در راستای حل مشکلات مردم بر می دارید، عین عبادت است.

وی سپس با بیان اینکه ساکنان شهرک ولی عصر(عج) با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند؛ افزود: حل مشکلات این شهرک نیاز به اقدام جهادی شما مسئولان دارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب همچنین با تأکید بر اینکه مسئولان باید حلال مشکلات مردم باشند؛ تصریح کرد: مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم در چنین جلساتی لباس عمل بر تن کنند و مردم به عینه خروجی نتایج این جلسات را در عمل مشاهده و احساس کنند.

حجت الاسلام باقری بنابی در ادامه از مسئولان شهرستان خواست در خصوص احداث پارکینگ عمومی و نیز سرویس دستشویی برای استفاده اصناف و کسبه و همچنین شرکت کنندگان در نمازجمعه در اطراف مصلای شهر اهتمام جدی داشته باشند.

این گزارش حاکی است، در ابتدای این جلسه هریک از اعضای شورای اسلامی شهر بناب مسائل و مشکلات شهری در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و عمرانی را بیان کردند و خواستار همکاری مسئولان و مردم در زمینه اجرای این برنامه ها شدند.

بنابراین گزارش، مسئولان حاضر نیز گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف را ارائه کردند.