تعهد احداث 53 کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز شهرستان بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، امین رفیعی در گفتگویی با خبرنگاران اظهار داشت: در جریان برگزاری پنجمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان بناب، خیرین این شهرستان احداث 9 مدرسه در قالب 53 کلاس درس را تعهد کردند.

وی افزود: در این جشنواره همچنین خیرین شهرستان 2 میلیارد ریال وجه نقد، 5 میلیارد ریال برای تأمین تجهیزات مدرسه و نیز 2 هزار مترمربع زمین برای کمک به مدرسه‌سازی در این شهرستان تعهد کردند.

رفیعی از زحمات مسئولان آموزش و پرورش، هیأت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان و همچنین خیرین شهرستان و بنابی‌های ساکن در خارج از شهرستان به خاطر برگزاری این جشنواره و کمک‌های مردم تقدیر و تشکر کرد و گفت: با وجود اینکه مشکلاتی در بخش تولید و اقتصاد وجود دارد ولی مردم در امر مدرسه‌سازی گام بزرگی برداشتند.

رئیس شورای تأمین شهرستان بناب با تأکید بر اینکه در بحث فضاهای آموزشی شهرستان دچار مشکل هستیم؛ اذعان کرد: در برخی این مدارس که دانش‌آموزان مشغول تحصیل در آن هستند واقعاً زیبنده دانش‌آموزان نیست، از این رو امیدواریم مسئولان آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس استان آذربایجان‌شرقی به تعهداتی که در قبال خیرین مدرسه‌ساز دارند، عمل کنند تا شاهد تکمیل پروژه‌های آموزشی باشیم.