افتتاح و کلنگ زنی 20 طرح و پروژه عمرانی در شهرستان بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، امین رفیعی در جلسه شورای اداری شهرستان بناب که با حضور ناصر معینی مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی ترتیب یافته بود، طی سخنانی با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: انقلاب اسلامی با وجود تمامی توطئه ها راه خود را ادامه خواهد داد و کینه توزی ها و کارشکنی های قدرت های جهانی نخواهند توانست این جریان را از مسیر خود منحرف کنند.

وی ایام دهه مبارک فجر را بهترین فرصت برای ارتباط مسئولان با مردم دانست و افزود: این ایام بهترین فرصت است که ارتباط خود را بامردم تقویت کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان بناب با تأکید بر ضرورت توجه و رسیدگی مسئولان و کارکنان ادارات به مطالبات مردم اذعان کرد: متأسفانه برخی از کارکنان ادارات با مردم رفتار مناسبی ندارند و تلاش دشمنان این است که بین مردم و مسئولان فاصله بیندازند.

رفیعی سپس از ارتقای روستای خوشه مهر به شهر در ایام دهه مبارک فجر امسال خبرداد و گفت: ما هر چه داریم به برکت خون پاک شهداست، از این رو زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باید در سرلوحه کارها قرار گیرد و انتظار می رود در مراسم یادواره شهدای شهرستان بناب که بیستم بهمن ماه در مصلای اعظم برگزار خواهد شد، به صورت پرشکوه حضور یابید.

وی در ادامه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فازهای 3 و 4 نیروگاه سهند بناب همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر از مسئولان امر خواست در جذب نیروی کار برای این مجموعه اولویت با نیروهای بومی باشد.

فرمانده سپاه ناحیه بناب و مسئول برگزاری ستاد دهه فجر شهرستان بناب نیز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با تشریح برنامه های دهه مبارک فجر این شهرستان و همچنین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی گفت: باید از این دستاورد بزرگ انقلاب محافظت شود.

سرهنگ عمران دوستی از رهبری، شریعت الهی و مردم به عنوان 3 رکن اصلی انقلاب نام برد و برحفظ این 3 رکن تأکید کرد.

وی با بیان اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب ضروری است؛ افزود: آمریکا با زوال سیاسی مواجه شده است و تعطیلی دولت ترامپ نمونه این زوال و افول سیاسی آمریکا را نشان می دهد.

مسئول ستاد دهه فجر شهرستان بناب در ادامه سخنان خود در خصوص توطئه عملیات روانی دشمن هشدار داد و گفت: مردم و مسئولان نباید فریب توطئه های روانی دشمنان را بخورند.