مخالف استانی شدن انتخابات هستم/موافق تغییرات نیستم

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، ضیاءالله اعزازی ملکی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تشریح دستاوردهای انقلاب اظهار داشت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی بعد از تصویب مجلس به کمیسیون ارجاع شده است و بنده مخالف با استانی شدن انتخابات هستم چرا که زیرساخت های این طرح هنوز در کشور آماده نیست و از آنجایی که این طرح را طرح موفقی نمی بینم، امیدوارم شورای نگهبان نسبت به رد این طرح اقدام نماید.

وی گفت: اگر منصفانه قضاوت کنیم نظام جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته در تمام زمینه‌های علمی، نظامی و عمرانی پیشرفت های چشمگیری داشته که این موفقیت ها را مدیون امام راحل(ره) و خون پاک شهدا هستیم.

نماینده مردم بناب در مجلس اجرای پروژه استادیوم ورزشی 10 هزار نفری بناب را از جمله طرح‌های در حال تکمیل این شهرستان نام برد و افزود: تاکنون برای اجرای این پروژه ملی که عملیات اجرایی آن از سال 89 آغاز شده است، 220 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و با جذب 15 میلیارد تومان اعتبار اختصاصی سال 99 سال اتمام این پروژه خواهد بود.

عضور کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به سیاست خارجی دولت نقدهایی دارند؛ تصریح کرد: اگر اینطور تلقی کنیم که کل برجام اشتباه بوده و کلیات آن را زیر سئوال ببریم، غیرمنصفانه است ولی هدفی که دنبال می‌کردیم تأمین نشده است و برای اینکه بتوانیم در برابر زورگویان دنیا بایستیم باید از لحاظ سیاسی، اقتصادی و نظامی خود را تقویت و قوی کنیم.

اعزازی ملکی اذعان کرد: دولت اگر اراده کند می‌تواند با اتکا به نیروهای داخلی و اقتصاد مقاومتی از تحریم‌ها عبور کند و وضعیت پیش آمده در کشور به جهت قصور برخی مسئولان است نه تحریم و اگر دولت اراده کند تحریم‌ها هیچ مشکلی برای کشور بوجود نمی‌آورند و عمده مشکل این است که خودباوری در برخی بخش های دولت وجود ندارد!

وی با مطلوب ارزیابی کردن وضعیت بهداشت و درمان شهرستان در مقایسه با شهرهای منطقه اظهار کرد: هم اکنون 70 پزشک متخصص در بناب وجود دارد و نباید به خاطر انتقال یک بیمار برای درمان به شهر دیگر کل خدمات درمانی را زیرسئوال برد!

این نماینده مجلس شورای اسلامی به شهروندان پیشنهاد کرد برای برون رفت از این مشکل از مراجعات غیرضروری به اورژانس بیمارستان‌ها اجتناب کرده و سعی کنند از درمانگاه‌های موجود در داخل شهر که با نرخ دولتی پذیرش می‌کنند، استفاده کنند.

اعزازی ملکی در عین حال گفت: شهرستان بناب تنها شهرستان در منطقه است که هیچ یک از ساختمان‌های درمانی آن استیجاری نیست.

وی در ادامه در خصوص عدم ثبات مدیریتی در شهرستان نیز اظهار کرد: بنده هم قبول دارم که در شهرستان بناب ثبات مدیریتی وجود ندارد و من هم مخالف تغییرات پی در پی در سطح مدیران شهرستان هستم و صادقانه عرض کنم که موافق تغییرات نیستم.