ترس مدیران برای اتخاذ تصمیم برای شهر معضلاتی به وجود می آورد

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، محسن رحیمیان در نشست کار گروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان بناب اظهار کرد: اگر امروز شاهد افزایش افراد دستفروش و متکدی در جامعه هستیم، این به شرایط حاکم بر وضع جامعه بر می‌گردد.

وی با اشاره به لزوم پاسخگویی دستگاه‌ها به عملکرد خود افزود: باید وظایف هر اداره از خود آن اداره خواسته شود و هنوز این موضوع در کشور مغفول مانده است.

مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بناب افزود: هر اداره ای که قوی تر باشد سعی می کنیم آن اداره را تنبیه و اذیت کنیم و در مقابل هر اداره ای که ضعیف است، از آن حمایت می کنیم.

رحیمیان با اشاره به انتقادات مطرح شده در خصوص معضلات ترافیکی شهرستان اذعان کرد: شورای ترافیک شهرستان باید پاسخگوی این معضلات باشد و مسئولان وقت متأسفانه در زمان صدور پروانه به مسائل ترافیکی آن توجهی نداشته اند.

وی با بیان اینکه معضلات ترافیکی خیابان دانشجو به یک آبروریزی برای این شهر تبدیل شده است؛ گفت: گاهی اوقات برای مدیریت ترس داریم و ترس مدیران برای اتخاذ تصمیم برای شهر معضلاتی را به وجود می آورد.

این عضو شورای اسلامی شهر بناب با اشاره به گرایش مردم به استفاده از مواد محترقه آن را متوجه مسئولان دانست و بیان کرد: در این شرایط مردم هیچ تقصیری ندارند، چرا که شادی در وجود انسان وجود دارد و جامعه ما بر اساس گزارش های بهداشتی جامعه مرده ای است و این نوعی هشدار به دولت و مسئولان است.

رحیمیان خاطرنشان کرد: تا زمانی که برای جوانان زمینه شادی ایجاد نکرده ایم، شادی که مورد قبول نظام جمهوری است؛ قطعاً جوان به سمت مواد محترقه خواهد رفت.

وی در ادامه تصریح کرد: ترقه بازی شادی نیست، نوعی جنگ است و ما در فرهنگ نوروز چیزی به نام استفاده از مواد محترقه نداریم و از این رو باید مسئولان امر زمینه فرهنگ سازی برای شادی سالم را برای مردم بوجود آورند.