تامین مواد اولیه و فروش محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب در سال 98 از طریق بورس

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایلنا، سید ابوتراب فاضل مدیرعامل این مجتمع در نشست پایان سال مدیران این شرکت با اشاره به پتانسیل و توانمندی موجود گفت :‌در شش ماهه دوم سالجاری با اشراف کامل به شرایط و بررسی توانمندی و پتانسل فنی و مهندسی موجود شرایط خوبی را تجربه کردیم و اصلاح ساختار در حوزه های مالی، تامین، نیروی انسانی و تولید را در دستور کار قرار دادیم.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت:  از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند .

فاضل با تاکید بر کاهش هزینه های تولید نیز افزود : در تمامی زمینه های مالی، اداری، تولیدی و توسعه ای اجرای برنامه ها به  موازات هم در دستور کار می باشد  و باید کنترل های دقیق تری بر روی ضریب مصرف مواد کمکی داشته باشیم و در راستای کاهش هزینه های تولید گام برداریم .

سید ابوتراب فاضل در ادامه نیز گفت : واحد ذوب قوس 150 نیز از اوایل فرودین به مدار تولید باز خواهد گشت و همزمان با این واحد، ذوب القائی 520 این شرکت نیز تولید شمش خواهد داشت .

در پایان جلسه علی ثروت به عنوان مدیر برنامه ریزی و توسعه ، شاهرخ گنجه ای به عنوان مدیر خرید و رحمان نقشی به عنوان مدیر مالی این مجتمع معرفی شدند .