نمایندگان به‌جای کشمکش‌های بیهوده به فکر رفع مشکلات مردم باشند ‌

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، جواد ششگلانی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات رشته فوتبال شهرستان بناب که با حضور نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، مسوولان هیأت فوتبال شهرستان، اداره ورزش و جوانان و پیشکسوتان این رشته ورزشی برگزار شد، با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور گریزی نیز به وضعیت معیشتی مردم زد و اظهار داشت: کمکی که مجلس شورای اسلامی می‌تواند به بهبود وضعیت معیشت مردم بکند، هیچ ارگان و قوه دیگری نمی‌تواند آن را انجام دهد.

وی تصریح کرد: اگر بتوانیم از فرامین و رهنمودهای امام حاضر تبعیت و پیروی کنیم، مطمئن باشید تمام مشکلات حل می‌شوند.

رئیس هیأت فوتبال آذربایجان‌شرقی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز گفت: بحث‌های مربوط به چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب را جمع کنید و به جای این کشمکش‌های بیهوده به فکر رفع مشکلات و نیازهای مردم باشید.

ششگلانی با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید از به جان همدیگر افتادن اجتناب کنند؛ اذعان کرد: در هر شهرستان از نماینده و سایر مسوولان شهر به عنوان نخبگان آن شهر نامبرده می‌شود و در هر شهرستانی که نخبگان آن باهم هماهنگ هستند، مشکلات آن شهر نیز به مراتب پایین‌تر است.

وی یادآور شد: یکی از دغدغه‌های اصلی نمایندگان مجلس باید رضایتمندی مردم باشد، از این رو نخبگان هر شهرستان باید جمع شده و برای خدمت به مردم گام بردارند.

‌ رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه شهرستان بناب در بحث ورزش پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است؛ گفت: بناب یکی از شهرستان‌های فعال در عرصه ورزش به خصوص رشته فوتبال است.

ششگلانی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از دو دهه خدمات رحیم پاکیزه‌خوی در هیأت فوتبال اظهار امیدواری کرد که برای ارتقاء فوتبال شهرستان بناب از هیچ‌گونه تلاش و مساعدتی دریغ نخواهند کرد.