برگزاری پنجمین جشنواره کباب بناب با محوریت جذب گردشگر

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بناب در نشست مشترک کار گروه اجتماعی و فرهنگی و ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان از برگزاری جشنواره‌های تابستانی از سوی شهرداری در بناب خبرداد و گفت: امسال پنجمین جشنواره ملی کباب بناب نیز با رویکرد جدید و بر محور جذب گردشگر در این شهرستان برگزار خواهد شد.

وحید خیراللهی خاطرنشان کرد: در جشنواره های قبلی معمولاً شهرداری متحمل هزینه‌های هنگفتی بابت برگزاری آن می شد، از این رو امسال با تدابیری که اتخاذ شده است تلاش خواهیم کرد برگزاری این جشنواره ضمن درآمدزایی برای شهرداری و میراث فرهنگی به اقتصاد شهرستان نیز کمک کند.

وی همچنین با اشاره به انتقادات مردم از تعطیلی استخر و سونای شهرداری بناب تصریح کرد: با وجود اینکه شهرداری با مشکل اعتبار و نقدینگی روبرو بود اما برای ترمیم آن همت کرده است.

این عضو شورای اسلامی شهر بناب اضافه کرد: با توجه به شرایط گذشته استخر هر آن مجموعه استخر و سونای شهرداری در آستانه یک فاجعه انسانی بود و ستون های موجود کاملاً پوسیده و از بین رفته بودند ولی با کارهای اساسی که شهرداری آغاز کرده است امیدواریم حداکثر تا 15 تیرماه سال جاری شاهد تکمیل و راه‌اندازی مجدد استخر و سونای شهرداری باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب نیز در این نشست با بیان اینکه شهرستان بناب در سال گذشته در بحث تشکیل کلاس های اوقات فراغت رتبه سوم را به خود اختصاص داد؛ گفت: امیدواریم امسال رتبه شهرستان را ارتقاء دهیم.

سیدمجید یزدانی با بیان اینکه سال گذشته 25 هزار نفر در برنامه های اوقات فراغت شهرستان ساماندهی شدند؛ افزود: 29 هزار نفر در قالب 25 برنامه عمومی که توسط ادارات شهرستان برگزار شده بود، در این برنامه ها حضور یافتند.

وی تصریح کرد: 31 خرداد همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در سطح شهرستان برگزار می‌شود.