انتقاد نماینده مردم بناب از استخدام اقوام در ادارات/ اولویت با جوان‌ها باشد نه فامیل‌های نماینده

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، ضیاءالله اعزازی در مراسم کلنگ‌زنی نیروگاه سیکل ترکیبی سهند بناب ضمن تقدیر و تشکر از حضور ریاست جمهوری و اعضای هیأت دولت در استان آذربایجان‌شرقی همچنین مسوولان صنعت برق کشور به خاطر آغاز اجرای پروژه نیروگاه بناب اظهار کرد: اگر امروز در حوزه صنعت برق و سایر بخش‌های دیگر شاهد موفقیت‌هایی هستیم به برکت مدیریت‌های جهادی است.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص پیاده کردن مدیریت جهادی در کشور افزود: مدیریت جهادی یعنی نه گفتن به رانت خواری، مدیریت جهادی یعنی عدم سوءاستفاده از جایگاه و مسئولیت خود و مردم کشورمان در طول 40 سال ثابت کردند که دنبال مدیران جهادی با تفکر انقلابی و با روحیه شهید باکری‌ها هستند.

این نماینده مجلس تأکید کرد: از جناب آقای حائری معاون محترم وزیر نیرو تقاضا دارم اگر روزی دنبال استخدام اطرافیان خود در این نیروگاه بودم به هیچ‌وجه قبول نکنند، از این رو مدیر انقلابی یعنی مدیر دلسوز و فردی که دنبال استخدام اقوام خود نباشد.

اعزازی از مسوولان وزارت نیرو خواست جوانان بناب را در جذب مجموعه فاز جدید نیروگاهی دریابند و در هر حوزه ای اگر نیرویی نیاز باشد اولویت با نیروهای بومی بنابی باشد نه فامیل‌های نزدیکان نماینده!