تمام تهدیدات دشمنان در سایه ایستادگی به فرصت تبدیل شدند

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در خطبه‌های آیین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با عرض تسلیت سالروز شهادت امام محمدتقی(ع) به موقعیت ممتاز جمهوری اسلامی در منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: ملتی که دنبال استقلال و رسیدن به قله‌های کرامت است، باید آستین همت بالا زده و با تحمل تلخی‌ها و سختی‌ها و با خودباوری موانع پیش رو را کنار بزند.

وی با بیان اینکه در سایه مقاومت و ایستادگی ملت ایران تمام تهدیدات دشمنان به فرصت تبدیل شده‌اند؛ اذعان کرد: تن پروری و تنگ نظری باید از سر راه چنین جامعه‌ای به دور باشد.

خطیب جمعه شهرستان بناب تصریح کرد: بی‌شک و تردید موفقیت‌های حاصله ناشی از رخداد و برکات عظیم انفجار نور در 22 بهمن سال 57 است و این موفقیت و پیروزی تحول عمیق دینی، سیاسی را در کل منطقه به وجود آورده است و قطعاً قیام عظیم برکات متکاثر نیز با خود به همراه دارد که قابل شمارش نیست.

باقری‌بنابی با اذعان به اینکه انقلاب اسلامی و انقلاب منحصر به فرد شما مردم موانع بزرگی را از سر راه کنار زده و قله‌های بلندی را فتح کرده است؛ گفت: این نظام و انقلاب در تداوم این پیروزی‌ها به موفقیت‌های بزرگ‌تری نیز دست خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و به یمن نظام جمهوری اسلامی ملت ایران در جایگاه رفیعی قرار گرفته است؛ شما به گرانی مقطعی سکه، دلار و گوشت توجه نکنید. کارشناسان قدر مخالفان نظام صریحاً می‌گویند«آمریکا در برابر عرب‌ها شیر و در برابر جمهوری اسلامی به مانند یک خرگوش رفتار می‌کند».

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب در عین حال اظهار کرد: امروز تمام ستون‌های خبری حساس جهان، ستون‌های خبری خود را به ایران اختصاص داده‌اند و اقدامات موفقیت‌آمیز نیروهای همیشه سرفراز سپاه در رأس اخبار بین‌المللی قرار گرفته و نخبه‌های مردم آمریکا می‌گویند« ای کاش ما هم رهبری مثل رهبر ایران را داشتیم».

باقری‌بنابی تأکید کرد: برای رسیدن به قله‌های افتخار باید تلخی‌ها را به جان خرید و امروز قدرت و صلابت فرزندان الهی شما مردم در کل منطقه زلزله راه انداخته است و هر روز سیلی از طرف دشمنان به عنوان میانجی راهی ایران می‌شود تا بیش از این در دنیا خوار و ذلیل نشوند و عمق حقیقت مسأله بسیار بالاتر از اینهاست.

امام جمعه بناب در ادامه با اشاره به سردرگمی دولتمردان آمریکا بیان کرد: تحریم وزیر امور خارجه کشورمان از سوی دولت مردان آمریکا ناشی از ذلت و شکست آنهاست.

بر اساس این گزارش، در پایان خطبه های نمازجمعه شهرستان از سوی امام جمعه بناب با اهدای لوحی به سرگرد رضا خدایی فرمانده کلانتری شهرستان بناب به خاطر انتخاب ایشان به عنوان رئیس کلانتری نمونه در سطح کشور از سوی فرماندهی کل نیروی انتظامی تجلیل شد.