فراخوان بیستمین جشنواره تئاتر شهرستانی فجر انقلاب بناب منتشر شد

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایسنا، این جشنواره در سه بخش صحنه‌ای، خیابانی و نمایشنامه نویسی با موضوع آزاد برگزار می‌شود و موضوعاتی چون رونق تولید (تولید و اشتغال با کالای ایرانی)، فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ و سنن بومی و محلی، صلح، خانواده، اخلاق و دین مداری، کودکان کار، کتاب و کتاب خوانی، محیط زیست و اصلاح الگوی مصرف از امتیاز برخوردار خواهند بود.

آثار پذیرفته شده در مرحله نهایی، به صورت عمومی اجرا خواهند شد و متون چاپ شده به صورت کتاب با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو سال گذشته، متون پذیرفته شده در جشنواره‌های بین المللی فجر، جشنواره های سراسری در دو سال گذشته و متون پذیرفته شده برای اجراهای عمومی در دو سال گذشته، مورد بازخوانی قرار نخواهد گرفت‌ و بقیه متون مورد بازخوانی شورای نظارت بر نمایش شهرستان بناب قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ در بخش نمایشنامه نویسی، جهت حمایت از نویسندگان بومی شهرستان به سه متن برتر به ترتیب اولویت جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را  تا سی‌ام آبان ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرستان بناب، خیابان چمران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب ارسال کنند.

جشنواره یاد شده توسط انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بناب با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب  و مجتمع فولاد صنعت بناب برگزار می‌شود.