بیست و یکمین دوره همایش بزرگ دوچرخه سواری در بناب برگزار می‌شود

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایسنا، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب، در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری بیست و یکمین همایش "بناب شهر دوچرخه ایران" خاطرنشان کرد: برگزاری این همایش، در کنار ورزش یک فرهنگسازی عمومی نیز در عرصه محیط زیست به حساب می‌آید و امیدواریم با کمک شهرداری و شورای شهر مسیرهای ویژه دوچرخه سواری در سطح شهر راه اندازی شود.

سید مجید یزدانی افزود: این همایش سوم آبان راس ساعت ۸:۳۰ صبح از مقابل اداره ورزش و جوانان به سمت پارک فدک آغاز می شود و در انتها جوایز نفیسی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا می شود.

وی از عموم مردم خواست، از حضور در همایش با وسایل نقلیه غیر از دوچرخه خودداری کنند و در روز سوم آبان شاهد روز بدون خودرو در بناب باشیم.

وی افزود:بلیط شرکت در این همایش امسال افزایش نداشته و هر بلیط با نرخ ۲۰۰۰ تومان به فروش می رسد و به همه دانش آموزان پسر در مدارس نیز بلیط رایگان اهدا خواهد شد، همچنین در بلیط های امسال علاوه بر سریال، قسمتی نیز برای درج نام و نام خانوادگی و نام پدر در نظر گرفته شده تا در مرحله قرعه کشی حقی از کسی ضایع نشود.

یزدانی، از ضبط برنامه تلویزیونی مستند "بناب شهر دوچرخه ایران" همزمان با برگزاری این همایش خبر داد و افزود: این مستند در شبکه تلویزیونی "شما" پخش خواهد شد و در حال مذاکره با شبکه های دیگر تلویزیونی نیز جهت پخش این مستند هستیم.

 رئیس اداره ورزش و جوانان بناب افزود: برندگان برای دریافت جوایز خود بعد از اتمام همایش به سالن شهید بهشتی واقع در بلوار لاله و جنب زمین چمن مراجعه خواهند کرد.