اقتدار تمام عیار فرزندان انقلاب در جنگ اطلاعاتی دشمنان را مات و مبهوت کرده است

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مصطفی باقری‌بنابی در خطبه‌های آیین دشمن‌شکن جمعه شهرستان بناب اظهار داشت: اتفاقات اخیر در لبنان و عراق در ادامه سریال توطئه‌های مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و آل‌سعود بوده و مشکلات پیش آمده در این دو کشور در نتیجه عصبانیت و دستپاچگی آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود از پیروزی‌های کسب شده توسط جمهوری اسلامی ایران است.

وی، توطئه‌های صورت گرفته از ناحیه نظام سلطه را ناشی از پیروزی‌های پیاپی جمهوری اسلامی در منطقه دانست و افزود: پیروزی‌های سوریه، شکست داعش، به باد رفتن سرمایه‌های میلیاردی و نجومی آمریکا در منطقه و در مقابل پیروزی‌های جمهوری اسلامی ایران در کل منطقه، اقتدار و مقاومت مردم یمن برای استکبار و قدرت‌های بزرگ شیطانی به یک کابوس تبدیل شده است.

وی با اشاره به دستگیری یکی از پلیدترین و سرسپرده‌ترین افراد دشمنان توسط فرزندان این ملت اذعان کرد: اقدامات اخیر سربازان گمنام امام عصر(عج) در سپاه برای چندمین بار قدرت‌های بزرگ دنیا را مات و مبهوت کرد.

خطیب جمعه شهرستان بناب تصریح کرد: دستگیری پلیدترین سردسته مفسدان غربی‌ها که برای محافظت از او به اندازه حفاظت یک رئیس جمهور نیرو گذاشته بودند، دشمنان را مات و مبهوت کرده است.

باقری‌بنابی یادآور شد: اقتدار تمام عیار فرزندان انقلاب در جنگ اطلاعاتی و امنیتی با نظام سلطه آب پاکی بر روی دست آنها ریخت و فرزندان برومند نظام جمهوری اسلامی نشان دادند در تقابل با تمام سرویس‌های پیچیده اطلاعاتی ابرقدرت‌ها تمام محاسبات آنها را به هم ریخته و این پیروزی نشان داد که فرزندان این نظام چقدر مقتدر و قدرتمند هستند.

وی بیان کرد: قطعاً کارهای صورت گرفته پیامدهای مبارکی برای نظام خواهد داشت و آنهایی که این افتخارات را برای جمهوری اسلامی به ارمغان آوردند، نور الهی هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با تبریک این موفقیت‌ها به ساحت امام عصر(عج) و نایب برحقش مقام معظم رهبری و مردم صبور ایران اسلامی تأکید کرد: قطعاً در درون کشور مشکلاتی داریم که با صبر و مقاومت حل خواهند شد.

باقری‌بنابی با عرض تسلیت سالروز شهادت امام رضا (ع) و تشریح گوش‌ای از زندگانی گهربار آن حضرت و نیز تسلیت سالروز شهادت شهید محراب آیت‌الله قاضی طباطبایی، از حضور گرم مردم شهرستان در عزاداری‌های ماه های محرم و صفر تقدیر و تشکر کرد.

وی در خاتمه خطبه‌ها نیز حلول ماه ربیع‌الاول ماه برکات الهی را تبریک و تهنیت گفت.