تخریب 3 واحد از کاربری‌های غیر مجاز در بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایرنا، رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان بناب از تخریب سه واحد از کاربری‌های غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای حفظ و حراست از زمین های کشاورزی و جلو گیری از تغییر کاربری‌های غیر مجاز این کار با هماهنگی دستگاه قضایی شهرستان به استناد قانون حفظ کاربری زراعی و باغی انجام گرفت.
وی افزود: مدیریت جهاد کشاورزی بناب از ابتدای شروع این بناها ضمن  اخطار‌های شفاهی و کتبی به افراد، خواستار جلوگیری از ساخت و ساز شدند، که ۱۷ مورد از قانون تبعیت کرده و واحدهای خود ساخته غیرمجاز را تخریب کردند و سه مورد دیگر هم با حکم قضایی تخریب شد.
روح اله خیری با بیان اینکه متاسفانه این افراد علارغم اخطارهای مکرر اقدام به ساخت و ساز خود کردند، گفت: مدیریت این اداره ضمن طرح شکایت در محاکم قضایی نسبت به اخذ حکم اجرای قلع و قم اقدام و با هماهنگی دادگستری شهرستان، نیروی انتطامی  نسبت به تخریب بناهای فوق اقدام کرد.
رئیس اداره جهاد کشاورزی بناب در پایان توصیه کرد که کلیه کسانیکه قصد خرید زمین و ملک در شهرستان را دارند قبل از خرید با جهاد کشاورزی هماهنگی لازم را داشته باشند تا دچار ضرر و زیان پس از ساخت بنا نشوند.