ادامه تعطیلی اماکن ورزشی تا 15 اردیبهشت / رعایت پروتکل بهداشتی تنها توسط ورزشکاران غیرمنصفانه است

به گزارش بناب نیوز، سیدمجید یزدانی با بیان اینکه طبق دستورالعمل های صادره شده از مقامات استانی و کشوری تمامی اماکن ورزشی شهرستان می بایست تا ۱۵ اردیبهشت تعطیل باشند گفت: این تصمیم می بایست در سطح شهرستان اجرا شود و قطعاً اداره ورزش و جوانان بناب مخالف این طرح می باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب رعایت پروتکل بهداشتی با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تنها توسط ورزشکاران را غیرمنصفانه دانست و گفت: اینکه تمامی صنوف پر خطر در حال فعالیت هستند و تنها ورزشکاران نمی توانند فعالیت داشته باشند غیرمنطقی به نظر می رسد و این کار تنها موجب تضرر ورزشکاران و ورزش خواهد شد.

وی توجه به خواسته ها و مطالبات به حق ورزشکاران را وظیفه مسئولان شهرستان عنوان کرد و گفت: موضوع تعطیلی اماکن ورزشی را با مسئولان شهرستان و در راس آن فرماندار محترم در میان گذاشته ایم تا از این طریق صدای ورزشکاران بناب را به گوش مسئولان استان و کشور برسانیم.

یزدانی در پایان گفت: از تمامی ورزشکاران شهرستان درخواست دارم همچنان از فعالیت های ورزشی تا صدور دستورالعمل های جدید خودداری کنند و به قانون کاملا پایبند باشند و مطمئن باشند اداره ورزش و جوانان بناب پیگیر مطالبات آنها خواهد بود.