اعلام وضعیت هشدار کرونا در شهرستان بناب/ مبتلا شدن تعدادی از کارمندان به کرونا

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، امین رفیعی در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با شیوع ویروس کرونا با بیان اینکه شهرستان بناب از لحاظ شیوع ویروس کرونا در شرایط هشدار قرار دارد، از مردم خواست همچنان با رعایت مسائل بهداشتی، خود کنترلی و به‌ویژه در خانه ماندن را برای حفظ سلامتی خانواده‌ها جدی بگیرند.

وی همچنین اضافه کرد: فروشندگان، نانوایان و افرادی که در محل‌های پرتردد هستند، باید از ماسک و دستکش استفاده کنند و با محدودیت فعالیت‌های صنفی از سلامتی خود، خانواده‌هایشان و مردم حفاظت کنند.

رئیس ستاد شهرستانی مقابله با شیوع ویروس کرونای شهرستان بناب با اعلام اینکه شاید از لحاظ تعداد آمار فوتی شاهد کاهش آن هستیم؛ تأکید داشت: با این حال شیوع مبتلایان به این ویروس افزایش یافته است.

وی یادآور شد: متأسفانه مردم چنین تصور می‌کنند که کرونا تمام شده است در حالی که این‌طور نیست و اگر رعایت نکنیم در روزهای آتی شاهد گسترش شیوع ویروس کرونا در شهرستان بناب خواهیم بود.

فرماندار بناب همچنین از راه‌اندازی اولین کارخانه تولید ماسک در شهرستان بناب خبرداد و گفت: هیچ مشکلی در این خصوص در شهرستان نداریم.

رفیعی، سپس از درگیری و بستری شدن تعدادی از کارکنان ادارات شهرستان به ویروس کرونا خبرداد و متذکر شد: ادارات باید بحث ضدعفونی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را کاملاً جدی بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از ماه مبارک رمضان هرگونه پذیرایی در ادارات ممنوع بوده و از تشکیل جلسات غیرضروری نیز باید پرهیز شود.