کلنگ زنی فاز اول پروژه‌ی احداث کارخانه فرآوری کشمش با سرمایه 120 میلیارد ریالی در بناب

فاز اول پروژه احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی کشمش با سرمایه ۱۲۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی ۸۰ نفر در مساحتی به وسعت ۸۹۲۳ مترمربع و زیربنای ۳۹۷۰ مترمربع با حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستان کلنگ‌زنی شد.

امین رفیعی در حاشیه این مراسم با تاکید بر این‌ که دولت توجه ویژه ای به بخش تولید و حمایت از سرمایه گذاران دارد اظهار داشت : طی سالیان اخیر شاهد هستیم که دولت تدبیر و امید با وجود تمامی مشکلات و تحریم های بین المللی از روش های مختلف حمایت خود از تولید کنندگان را نشان داده است.

فرماندار بناب با تأکید بر اینکه با توجه به مشکلات مالی کشور دولت به تنهایی نمی تواند تمامی مشکلات بخش تولید را حل کند تصریح کرد : بخش خصوصی در سالیان اخیر فعالیت بسیار خوبی در زمینه سرمایه گذاری در حوزه تولید داشته است و تا حد زیادی توانسته دولت را در این حوزه یاری کند.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب حمایت همه جانبه رؤسای ادارات شهرستان از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را خواستار شد و گفت : به تمام رؤسای ادارات اعلام کردیم از پروژه هایی که دارای پروانه فعالیت هستند و قصد شروع پروژه را دارند حمایت کامل انجام بدهند.

وی خاطر نشان کرد دولت و تمامی ادارات وابسته به آن قطعاً از پروژه هایی حمایت کامل را خواهند کرد که دارای پروانه فعالیت باشند ، چرا که بدون طی مراحل ابتدایی اخذ پروانه شروع و کلنگ زنی پروژه ها غیرمنطقی به نظر می رسند.

فرماندار بناب رشد تولید و افزایش صادرات شهرستان بناب را مثبت ارزیابی کرد و گفت اخیراً بناب از ۶ شاخص اصلی تولید در استان در سه شاخص آن مقام اول استان را کسب کرده است و توانسته خود را به عنوان یکی از قطب‌های تولید استان معرفی کند.