روزانه 30 هزار عدد ماسک در بناب تولید می شود

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حبیب خان بابایی از توزیع 6 هزار عدد ماسک توسط اتاق اصناف در بین اصناف شهرستان خبر داد و اظهار داشت: روزانه 30 هزار عدد ماسک در دو واحد تولیدی شهرستان تولید می شود که ضمن تأمین نیاز شهرستان به سایر شهرهای استان نیز عرضه می شود.

وی افزود:  قیمت هر عدد ماسک یک هزار تومان برای مصرف کننده است که مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گرانفروشی در خصوص ماسک و سایر اجناس و کالاها مراتب را از طریق سامانه 124 اعلام کنند.

خان بابایی با بیان اینکه از امروز تمام اصناف و بازاریان شهرستان ملزم به استفاده از ماسک در محل کار خود هستند، از مشتریان نیز خواست حتماً برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از ماسک استفاده کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بناب در ادامه آمادگی این اداره را با همکاری نیروی انتظامی برای تعطیلی و پلمب بنگاه های معاملاتی غیرمجاز اعلام کرد.

این گزارش حاکی است، فرمانده نیروی انتظامی بناب نیز با بیان اینکه نیروی انتظامی از اولین روز شیوع ویروس کرونا درکنار مسئولین مبارزه و مقابله با این ویروس بوده است؛ گفت: ما با قاطعیت در کنار مسئولین بهداشت هستیم.

سرهنگ سهراب شفقی ضمن اینکه از مردم خواست با همکاری اصناف و توجیه آن ها کار به سمت پلمب کشیده نشود؛ گفت: سعی می کنیم پلمب صورت نگیرد و مردم و اصناف و باشگاه های ورزشی نسبت به انجام پروتکل های بهداشتی اقدام کنند.