کفه حاشیه سنگین‌تر از کفه خدمت ترازو در شورای شهر بناب!

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، شورای اسلامی شهر دوره پنجم بناب که با انتخاب سه سرپرست شهرداری و سه شهردار در حدود 36 ماه از عمر این شورا رکورددار انتخاب شهردار بود، این بار با استعفای عباس ممقانی به عنوان سومین عضو خارج شده از ترکیب شورای پنجم اسلامی شهر بناب نیز در این خصوص رکورد زد.

براساس این گزارش، با استعفای قریب‌الوقوع این عضو شورای اسلامی دوره پنجم مدیریت شهری بناب با چالش‌های متعددی روبه رو بوده که روند ارائه خدمات در این شهر فرهنگی، دانشگاهی، حوزوی و صنعتی را با مشکل مواجه کرده است، به‌طوریکه همچنان کفه حواشی ترازوی شورا سنگین‌تر از کفه خدمت‌رسانی آنان به شهروندان است.

مردم بناب توقع داشتند در دوره پنجم با درس گرفتن از اتفاقات پیش آمده در ادوار گذشته شورای شهر، شورای پنجم منسجم‌تر از شوراهای قبلی عمل کند اما این اتفاق نیفتاد و بیشتر گرفتار حاشیه شدند.

اکنون با توجه به تغییرات صورت گرفته در ترکیب شورای شهر بناب و اضافه شدن سه عضو جدید به آن، شورای اسلامی شهر بناب چهره‌ای جدید دارد و باید در یازده ماه آخر عمر این شورا به نظاره نشست و امیدوار بود تا حاشیه‌ای جدید گریبانگیر این شورا نشود.

اگر شورای شهر بناب می‌خواهد در عمر باقی‌مانده خود برای شهر مثمرثمر باشد، اعضای شورا باید به دور از حاشیه مراقب دخالت عوامل بیرون از شورا باشند و استقلال شورا را حفظ کنند.

نگارنده: جاوید بنابیان