اهداء 172 دستگاه تبلت به دانش آموزان کم برخوردار و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش بناب شهریار فتحی فرماندار شهرستان بناب در مراسم اهداء تبلت به دانش آموزان کم برخوردار و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: این اقدامات بزرگی که خیرین شهرستان در راستای اطاعت از فرامین رهبر انقلاب اسلامی انجام می دهند گامی بسیار ارزشمند در جامعه است. 

وی از همه افراد جامعه به خصوص افراد توانمند خواست تا در این پویش شرکت کنند و در این حرکت ارزشمند به اندازه توان خود سهیم باشند. 

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب ادامه داد: یکی از الزامات آموزش در دوران کرونا استفاده از گوشی و تبلت است و آموزش مجازی بدون این امکانات برای دانش آموزان امکان پذیر نخواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب نیز در این مراسم گفت: با شیوع ویروس کرونا، این بیماری به عنوان مهمان ناخوانده، آموزش و پرورش را وارد عرصه جدیدی کرد و شکل آموزش را تغییر داد که در این عرصه، به ابزارهای آموزشی جدیدی نیازمندیم که تبلت و گوشی جزئی از آنهاست. 

حسین پارسامهر با بیان اینکه در شهرستان بناب نیازمند تهیه ۲۵۰۰ تبلت برای دانش آموزان کم برخوردار هستیم اظهار داشت: ۱۷۲ دستگاه تبلت به ارزش ۵ میلیارد ریال از طریق مشارکت آموزش و پرورش، کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین نیک اندیش شهرستان بناب تهیه شده است.

پارسامهر ادامه داد: با هدف اینکه سایر دانش آموزان نیز از آموزش های مجازی عقب نمانند، نیازمند ورود خیرین نیک اندیش و موسسات خیریه به این امر بسیار مهم هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه بناب نیز در این جلسه گفت: برگزاری چنین پویش هایی، ترویج معروفات است و این امور به عنوان کار خیر و ارزشمند باید تبلیغ و مورد تقدیر واقع شوند. 

یحیی حیدری افزود: مجموعه سپاه و بسیج ناحیه بناب در جهت اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره به عنوان پشتیبان این نوع حرکت ها خواهد بود.

لازم به ذکر است از تعداد ۱۷۲ دستگاه تبلت، ۱۲۸ دستگاه با مشارکت آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی (ره)، ۲۵ دستگاه با مشارکت فرماندار سابق شهرستان، سایر مسئولین شهرستانی و خیرین نیک اندیش از طریق دار القرآن و ۱۹ دستگاه از طریق مدیران مدارس تهیه و به دست دانش آموزان کم برخوردار رسانده می شود.