آمادگی نیروی انتظامی برای انجام نظارت‌های مشترک از صنوف مختلف در بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از مهر، فرمانده نیروی انتظامی بناب در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، از آمادگی نیروی انتظامی برای انجام نظارت‌های مشترک از صنوف مختلف در شهرستان خبرداد و گفت: با بازگشایی مجدد قهوه خانه‌ها و تالارهای پذیرایی و میدان دواب باید نظارت‌ها استمرار یابد تا مبادا مجدداً به شرایط قبلی برنگردیم.

سرهنگ سهراب شفقی از اعمال قانون به ۲۲۹ دستگاه خودرو در شهرستان خبرداد و افزود: متأسفانه مخدوش کردن پلاک‌های خودروها به یک اپیدمی تبدیل شده و قطعاً مخدوش کردن پلاک خودروها جرم است.

وی تصریح کرد: طی این مدت چندین دستگاه خودرو بدون پلاک نیز توقیف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی بناب تصریح کرد: برای حمایت از کادر درمانی و جلوگیری از شیوع این ویروس باید گشت‌های تلفیقی همچنان در سطح شهرستان فعال باشند.

گفتنی است، شهرستان بناب پیش از این وضعیت‌های قرمز و نارنجی کرونایی را تجربه کرده بود که با تلاش‌های صورت گرفته از سوی مدیران و کادر درمان و همکاری مردم در رعایت دستورالعمل‌های صادر شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پروتکل‌های بهداشتی هم اکنون وضعیت این شهرستان به زرد تغییر یافته است.

برابر اعلام مسئولان شهرستان در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ساده انگاری در مقابل این ویروس مهاجم و نیز هرگونه عادی سازی روابط اجتماعی از جمله دورهمی های خانوادگی و فامیلی، برگزاری مراسم جشن و عزا و عدم استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده وضعیت به سرعت مانند قبل نارنجی و قرمز خواهد شد که در این صورت مردم و کشور ضایعات جبران ناپذیری را متحمل خواهند شد.